فهرست کوین ها | SAND
SAND The Sandbox

Sand (SAND) یک ارز دیجیتال بر پایه بلاکچین است که به عنوان واحد پول مورد استفاده در جهان مجازی Decentraland است. SANDبرای خرید و فروش سرزمین‌ها، املاک و مستغلات مجازی در این جهان مجازی و همچنین برای ایجاد و تجربه محتواهای تعاملی استفاده می‌شود.

SAND آخرین قیمت
--- USDT
2.76698732
پایین ترین قیمت ---
بالاترین قیمت ---
ارزش معاملات
24 ساعته (USDT)
55,862,136.39371
ارزش کل بازار (USDT)
758,924,392.78853
ارزش بازار در گردش (USDT)
0.0326
ارزش بازار درگردش = کل گردش * آخرین قیمت
998,045,464.90183
عرضه کل 0
تغییر قیمت SAND
  • 24 ساعته 2.77%
  • هفت روز اخیر 4.74%
  • 30 روزه -23.14%
  • 60 روزه -20.77%
  • 90 روزه -47.50%

ارز The Sandbox

SAND یک ارز دیجیتال بر پایه بلاکچین است که برای استفاده در جهان مجازی Decentraland طراحی شده است. Decentraland یک جهان مجازی است که به وسیله بلاکچین Ethereum اجرا می‌شود و کاربران می‌توانند در آن سرزمین‌ها، املاک و مستغلات مجازی را خریداری و تجربه کنند.
SAND به عنوان واحد پول در Decentraland استفاده می‌شود و کاربران می‌توانند با آن خرید و فروش سرزمین‌ها و املاک مجازی را انجام دهند. همچنین، SAND برای ایجاد و تجربه محتواهای تعاملی در Decentraland استفاده می‌شود. این ارز دیجیتال امکان ساخت و تجربه بازی‌ها، هنرها، ساختمان‌ها و دیگر اشیا تعاملی را در جهان مجازی فراهم می‌کند.
Decentraland با استفاده از تکنولوژی بلاکچین، امنیت، شفافیت و مالکیت مجازی را به کاربران فراهم می‌کند. SAND به عنوان ارز دیجیتال این جهان مجازی، به کاربران امکان می‌دهد به صورت آزادانه در آن سرمایه‌گذاری کنند و تجربه‌های منحصربه‌فرد خود را ایجاد کنند.
Decentraland و SAND برای توسعه‌دهندگان همچنین فرصت‌هایی را به ارمغان می‌آورند. توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از SAND، محتوا و اپلیکیشن‌هایی را برای جهان مجازی Decentraland ایجاد کنند و به صورت مستقل درآمدزایی کنند.
به طور خلاصه، SAND ارز دیجیتالی است که در جهان مجازی Decentraland استفاده می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد سرزمین‌ها و املاک مجازی را خریداری و تجربه کنند. این ارز همچنین برای ایجاد و تجربه محتواهای تعاملی در Decentraland استفاده می‌شود و فرصت‌هایی را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند.

موجودی:
نیاز به ورود
مقدار دریافتی
SAND
موجودی :
نیاز به ورود
مقدار پرداختی
IRT IRT
موجودی :
نیاز به ورود
مقدار دریافتی
IRT IRT
موجودی :
نیاز به ورود
مقدار پرداختی
SAND SAND